Katalog Odzież Sportowa JOMA 2020

Komplety piłkarskie, buty sportowe halowe, odzież sportowa, sprzęt do piłki nożnej firmy Joma

 

Przedsiębiorstwo pochodzące z Hiszpanii, specjalizujące się w produkcji sportowej odzieży oraz obuwia. Siedziba firmy znajduje się w małym miasteczku Portillo de Toledo, niedaleko od administracyjnego centrum prowincji Toledo (Hiszpania). Firma została założona w 1965 roku przez Fructuoso Lopeza. Joma rozpoczęła produkcję swoich wyrobów mając tylko 8 zatrudnionych pracowników. W krótkim czasie Joma zdobyła reputację producenta pewnego jakościowo piłkarskiego obuwia, strojów, odzieży sportowej oraz codziennej. W 1992 firma znalazła się na pierwszym miejscu pod względem sprzedaży obuwia piłkarskiego w Hiszpanii. W 1997 roku Joma staje się liderem w sprzedaży obuwia piłkarskiego oraz odzieży dla futsalu, dzięki opracowaniu nowych rodzajów obuwia sportowego przy współpracy z zawodnikami oraz czołowymi specjalistami. Mała fabryka w Portiljo-de-Toledo przekształciła się w 2000 roku w nowoczesny zakład o łącznej powierzchni 70 000 m². Joma stworzyła własne centrum naukowo-badawcze, w którym opracowywane są nowe typy obuwia sportowego przy współpracy z „Towarzystwem badania obuwia” w Toledo oraz Instytutem biomechaniki w Walencji.

Joma jest międzynarodową firmą z rozgałęzioną siecią spółek-córek w USA, Niemczech, Chinach, Meksyku, Hongkongu, Panamie oraz opracowaną dystrybucją swoich towarów w ponad 70 krajach na całym świecie. Przedsiębiorstwa spółki, zlokalizowane w Hiszpanii, Chinach i Meksyku, zatrudniają ponad 1000 pracowników.

Obecnie firma produkuje męską, kobiecą oraz dziecięcą odzież sportową i obuwie przeznaczone dla takich dyscyplin sportowych jak: piłka nożna, tenis, fitness, lekkoatletyka, futsal.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl