Katalog Odzież Sportowa HUMMEL 2020

Stroje sportowe, rękawice bramkarskie, piłki oraz akcesoria piłkarskie firmy Hummel

 

Firma powstała w 1923 roku w Hamburgu jako Messmer & Co. Jej założycielami byli Michael i Albert Ludwig Messmerowie, w roku 1974 firma przeniosła swoją siedzibę do Danii. Czy wiedzieliście, że to właśnie Hummel po raz pierwszy wprowadził na rynek korki piłkarskie? W 1927 roku pojawia się model „hummel” od którego później firma zawdzięcza swoją obecną nazwę.

Chociaż Hummel jest marką kojarzoną z piłką ręczną, w strojach jej produkcji grają również piłkarze nożni, siatkarze, koszykarze, a od 2016 roku również hokeiści reprezentacji Polski oraz piłkarze GKS'u Tychy. 

Hummel wytwarza również stroje na potrzeby innych sportów – piłki nożnej, futsalu, rugby czy siatkówki. W 2016 roku Hummel jako pierwsza firma na rynku wprowadził specjalną odzież typu base layer dla kobiet z krajów muzułmańskich, zakrywający włosy i jednocześnie zapewniający komfort podczas wysiłku fizycznego. Innowacja została wprowadzona z racji tego, że Hummel jest partnerem technicznym reprezentacji piłkarskiej (kobiet i mężczyzn) Afganistanu. 

Poniżej znajdą Państwo katalog firmy Hummel na rok 2020, zapraszamy do składania zamówień oraz kontakt z nami na adres poczta@neofutbol.pl lub telefonicznie na 724-420-420 oraz 725-420-420. Nasz sklep oferuje także usługi personalizowania odzieży, co pozwala nam na wykonywanie nadruków na zamówionych przez Państwa strojach co sprawi, że będą one dostosowane do potrzeb indywidualnej jednostki lub całej drużyny.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl